MantisTM – terapia endomagnetyczna

Przedstawiamy kolejny skok technologiczny w dziedzinie medycyny estetycznej: Mantis – endomasaż magnetyczny

Poznaj Produkt

Dlaczego warto?

Urządzenie MANTIS proponuje naturalne i nieinwazyjne rozwiązanie, aby pomóc klientom przywrócić piękne i zdrowe ciało oraz poprawić ich kondycję psychofizyczną.

Jest to możliwe dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i badaniom naukowym. Badania kliniczne, które trwały kilka dekad, wykazały pozytywny wpływ endomasażu na wyniki leczenia terapeutycznego. W szczególności poprzez masaż tkanki łącznej, poprawę działania układu krwionośnego i limfatycznego, co korzystnie wpływa na wymianę metaboliczną. Dzięki temu stymulowane są również adypocyty co znacznie przyspiesza i zwiększa usuwanie tłuszczu.

Endomasaż jest techniką, która łączy zasysanie skóry z masażem rolkowym, który może być wykonywany na różnych częstotliwościach i ustawieniach mocy, w zależności od problemu, który leczymy. Endomasaż naśladuje masaż ręczny, ale działa głębiej i bardziej jednorodnie: ta „gimnastyka” tkanek przywraca prawidłowe mikrokrążenie oraz udrażnia kanały limfatyczne, usprawnia to wymianę osmotyczną i prawidłowe dotlenienie tkanek, przywraca funkcje organizmu, które zanikają z upływem czasu. Dzięki stochastycznym impulsowym polom magnetycznym, technika ta przyczynia się do wyraźnego zmniejszenia cellulitu oraz przywraca jędrność i elastyczność tkanki łącznej. Przy zabiegach na twarz, uzyskujemy widoczną redukcję zmarszczek i poprawę kolorytu skóry, co czyni twarz promienną i jędrną.

Zalety

w porównaniu do starszych systemów

 • endomasaż magnetyczny - masaż mechaniczny sam różnie oddziaływuje na organizmy ludzi, pole magnetyczne przenika wszędzie tak samo
 • wykorzystanie najnowszej technologii - synergia masażu mechanicznego rolkami napędzanymi w obydwu kierunkach oraz zmiennego podciśnienia i pola magnetycznego o specjalnej częstotliwości
 • innowacyjność - wykorzystuje pole magnetyczne o zastrzeżonej częstotliwości
 • szybka amortyzacja - tańszy aparat droższy zabieg
 • rezultaty - szybsze i bardziej długotrwałe
 • podróbki - dzieki opatentowanej technologii eliminujemy "podobne" aparaty z Dalekiego Wschodu
 • gwarancja - zapewniająca bezpłatne wsparcie przez 24 miesiące
 • serwis - dzięki podłączeniu aparatu do internetu możemy błyskawicznie zdiagnozować ewentualne problemy
 • inteligencja - posiada system regulujący podciśnienie w zależności od stopnia zanieczyszczenia filtra

Technologia D. E. S.

opatentowany system energii dualnej

Efekty

Twarz
 • redukcja zmarszczek
 • przywrócenie napięcia skóry
 • efekt przeciwstarzeniowy
Ciało
 • cellulit i skóra z dołkami
 • obwisła skóra
 • rozstępy
 • retencja wody
 • zlokalizowane otłuszczenia

Nowoczesna technologia

Wykorzystujący wiele opatentowanych technologii system D.E.S łączy dwie innowacyjne technologie w jednej głowicy: masaż mechaniczny napędzanymi rolkami (MRM) i pulsacyjne pole magnetyczne ze stochastycznym rezonansem (CMPS). System D.E.S to złoty standard na polu medycznym i kosmetycznym wśród nieinwazyjnych zabiegów przeciw niedoskonałościom i wielu rodzajom zmian zapalnych. Eksperymenty dowodzą, że części ciała poddane zabiegowi pulsacyjnego pola magnetycznego (CMPS) mają zwiększone ukrwienie. Prowadzi to do lepszej wymiany tlenu między tkankami. W tym samym czasie toksyny i niechciane substancje są drenowane. Mechaniczny masaż napędzanymi rolkami (MRM) pozwala na dokładną reprodukcję masażu manualnego oddziaływując zdecydowanie głębiej. Jest to możliwe dzięki jednoczesnej akcji dwóch dwukierunkowo napędzanych rolek i pulsacyjnemu podciśnieniu pracującemu według autorskiego programu firmy MANTIS. Wyszczuplający, tonizujący i ujędrniający efekt jest widoczny po pierwszym zabiegu pozostając widocznym przez dłuższy czas. Zabieg na twarz jest przeprowadzany bez rolek wykorzystując kombinację pulsacyjnego pola magnetycznego (CMPS) i podciśnienia. Powtórne natlenienie tkanki i stymulacja fibroblastów daje bezprecedensowe rezultaty. Zabieg ten wygładza zmarszczki przywracając naturalną elastyczność, blask i jędrność skórze twarzy.

Zabieg

 • MANTIS to...

  ...innowacyjny system mający zastosowanie w branży estetycznej w leczeniu defektów i wszelkiego rodzaju nieregularności skóry. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze dzięki oprogramowaniu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, pełniącego funkcję wirtualnego trenera. Na ekranie widoczne są wybrane programy terapeutyczne wraz z omówieniem i przedstawieniem graficznym protokołu zabiegowego. MANTIS zapewnia przyjemną, relaksującą, naturalną terapię, która wywiera pozytywny wpływ na całe ciało, poprawia dobre samopoczucie i intensywnie regeneruje komórki. siłą aparatu MANTIS są cztery głowice zabiegowe przeznaczone do leczenia różnych powierzchni ciała i twarzy.

Głowice zabiegowe

Głowica MAXI DES

jest łatwą w obsłudze, zabiegową głowicą do leczenia dużych powierzchni ciała. Dzięki ujędrniającemu, tonizującem i dotleniającemu działaniu daje długotrwałe rezultaty.

Głowica MINI DES

przynosi takie same efekty co głowica MAXI DES, oddziałując na małe i trudno dostępne powierzchnie ciała np.: kolana czy łydki.

Głowica MAXENERGY

bazuje na silnie działającym systemie PMF, wywołując terapię szokową w warstwach podskórnej tkanki tłuszczowej. Stosowana jest również do aplikacji specjalnie opracowanego magnetokatalitycznego kremu, który głęboko penetruje skórę, dzięki wytworzonym przez PMF jonowym kanalikom w skórze

Głowica VIXO

stosowana jest w zabiegach przeciwstarzeniowych na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Redukuje zmarszczki i inne defekty estetyczne skóry

Głowica DES do zabiegów na ciało

Największa głowica zabiegowa wyposażona jest w zmotoryzowane rolki poruszające się w różnych kierunkach, pracujące równocześnie z systemem pulsacyjnego podciśnienia i systemem pulsacyjnym polem magnetycznym ze stochastycznym rezonansem (CMPS). Głowica przeznaczona jest do leczenia dużych powierzchni ciała takich jak pośladki i uda, gwarantuje optymalne pokrycie powierzchni.

Głowica DES-MINI do zabiegów na ciało

Głowica posiada te same właściwości co głowica DES. Charakteryzuje się mniejszym rozmiarem, dlatego perfekcyjnie dopasowuje się do leczenia małych powierzchni ciała np. kolan czy łydek.

Głowica do zabiegów na ciało MAXENERGY (PMF z rozładowaniem kondensatora)

Głowica wyposażona w unikalny i silnie odziałujący system pulsacyjnego pola magnetycznego (PMF), dzięki któremu możliwe jest wywołanie terapii szokowej w głębokiej warstwie podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabieg głowicą MAXENERGY może być połączony z aplikacją specjalnie opracowanej formuły kremu, którego składniki aktywne za pomocą systemu pulsacyjnego pola magnetycznego (PMF) wprowadzane są w głąb skóry.

Głowica do zabiegów na twarzy VIXO (CMPS + mikropodciśnienie)

Głowica zabiegowa wyposażona w optymalnie skalibrowany system CMPS przeznaczona do korekty defektów skóry takich jak zmarszczki czy utrata jędrności. Dzięki możliwości głębokiej penetracji skóry jest wykorzystywana do aplikacji produktów kosmetycznych o specjalnej formule, które uzupełniają wszystkie zabiegi i uwypuklają rezultaty

Kontakt

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin